Zagęszczanie włosów

Z naszej głowy codziennie wypadają setki włosów i jest to normalnie zjawisko związane z cyklem życia włosa. Problem pojawia się kiedy ilość utraconych włosów jest coraz większa i dodatkowo stają się one cienkie, łamliwe i pozbawione blasku. Należy wówczas znaleźć przyczynę, ponieważ dolegliwość ta jest związana z osłabieniem organizmu i towarzyszy przebiegowi licznych schorzeń. Zanim jednak odpowiednia diagnostyka i wdrożone leczenie przyniosą satysfakcjonujące efekty, warto skorzystać z pomocy doraźnych środków umożliwiających zagęszczanie włosów.

Nowoczesne i innowacyjne metody pozwalają na szybkie i odporne na działanie różnorodnych czynników atmosferycznych, jak deszcz, śnieg czy silny wiatr, dodanie objętości włosom osłabionym, rzadkim i przerzedzonym wskutek nadmiernego wypadania. Salony fryzjerskie oferują całą gamę zabiegów umożliwiających zagęszczenie włosów, jednak są to zabiegi kosztowne i niezbyt wiele osób decyduję się na nie. Na szczęście dostępne są różnorodne preparaty do samodzielnego dodania objętości włosom w domu.

Dr Hair proponuje środek, którego aplikacja jest banalnie prosta i polega na rozpyleniu na włosach i równomiernym wklepaniu. Użycie kosmetyku zapewnia doraźne i ekspresowe zagęszczenie włosów w sposób maksymalnie naturalny i bardzo trwały – spłukanie go z włosów następuje podczas ich mycia. Bez obaw możliwe jest czesanie i modelowanie fryzury. Dr Hair zawiera w składzie małe cząsteczki keratyny, które bardzo mocno łączą się z włosami sprawiając, że stają się one grubsze, a co za tym idzie – gęstsze. Dzięki naturalnemu składowi środek nie obciąża włosów, ani w żaden sposób ich nie uszkadza. Dodatkowo, występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, więc możliwe jest indywidualne i bardzo precyzyjne dopasowanie do koloru włosów.

Tego typu preparaty są rewelacyjnym rozwiązaniem pozwalającym na natychmiastową poprawę wyglądu fryzury, a tym samym podniesienie samooceny, zanim zastosowana kuracja farmakologiczna przyniesie zadowalające efekty.