Mikrowłókna do zagęszczania włosów

Problem wypadania włosów dotyka coraz większą grupę ludzi, a na schorzenia związane z łysieniem chorują zarówno dzieci, jak i dorośli. Współczesne rozwiązania medycyny estetycznej pozwalają na bardzo łatwe, szybkie i jednocześnie efektowne maskowanie problemów z jakimi zmaga się osłabiony organizm. Takie możliwości są niezwykle istotne, zwłaszcza ze względu na bardzo długi czas oczekiwania na efekty podstawowej terapii medycznej pomagającej w regeneracji mieszków włosowych, ich odżywieniu i pobudzeniu do wzrostu. Niejednokrotnie wzmocnienie i odrost włosów niwelujący przerzedzenia trwa od kilku do kilkunastu miesięcy.

Wśród całej gamy metod pozwalających na uzyskanie efektu zdrowych i gęstych włosów, a jednocześnie stanowiących doskonałe uzupełnienie leczenia, warto zwrócić uwagę na mikrowłókna do zagęszczania włosów. Te drobne cząsteczki naładowane elektrostatycznie, są zbudowane z keratyny, a ich działanie polega na wczepieniu się do każdego z włosów, dzięki czemu uzyskiwany jest natychmiastowy efekt zagęszczenia fryzury. Dzięki ich unikatowej budowie przyczepiając się do włosów, dodają im bardzo naturalnego wyglądu.

Nanowłókna Dr Hair pozbawione są sztucznych substancji, dlatego nie uczulają i nie obciążają, ani nie niszczą włosów. Bez obaw włosy zagęszczone mikrowłóknami można czesać i dowolnie upinać, a fryzurę na koniec najlepiej utrwalić lakierem. Mimo, iż połączenie jest bardzo trwałe, do usunięcia preparatu wystarczy umycie włosów szamponem. Szczegółowe informacje na temat stosowania środków zawierających mikrowłókna można znaleźć na stronie http://drhair.pl.

Tego typu rozwiązania są znakomitą alternatywą dla innych metod maskowania problemu wypadania włosów czy łysienia, np. peruk, które nie dają tak naturalnych efektów. Dodatkowo ze względu na doskonałą przepuszczalność światła, mikrowłókna idealnie dopasowują się do barwy włosów, a same występują w wielu odcieniach kolorystycznych, więc możliwe jest ich indywidualne dobranie.