Keratynowa odbudowa włosów

Keratynowa odbudowa włosów to rewelacyjny sposób na ekspresową odbudowę i intensywną regenerację włosów, zwłaszcza tych zniszczonych, przesuszonych, łamliwych i delikatnych. Efekt zabiegów może utrzymywać się naprawdę długo, jednak jego regularność zapewni nam piękną i zdrową fryzurę każdego dnia.

Keratynowa kuracja pozwala dostarczyć w głąb włosów tej naturalnej proteiny, która stanowi główny składnik naszych włosów, jednak na skutek złej diety, licznych zabiegów fryzjerskich itp. zostaje ona skutecznie osłabiona. Głównym zadaniem, jaki ma keratyna jest jej działanie ochronne na naskórek i włosy, ma bowiem zwalczać negatywne skutki różnych szkodliwych czynników. Keratyna swoim działaniem odpowiada w głównej mierze za zdrowy wygląd naszych kosmyków, ale również za ich kondycję oraz dobrą strukturę.

Słońce, wiatr, woda i inne czynniki jak codzienne zabiegi jakimi traktujemy nasze włosy sprawiają, ze keratyna zanika, a włosy prezentują się znacznie gorzej niż tego chcemy. Braki keratyny można zaobserwować w widocznych gołym okiem rezultatach jakimi jest właśnie przesuszenie, łamliwość, rozdwajające się końcówki, problemy z układaniem włosów, wypadanie. Na szczęście współczesna kosmetologia, ma w zanadrzu wiele sposobów, dzięki którym nasze włosy mogą odzyskać utracone pokłady keratynowe, dzięki czemu keratynowa odbudowa włosów jest możliwa. Stosowanie terapii keratynowych pozwala ekspresowo i skutecznie poprawić stan naszej czupryny, a przy tym zupełnie zmienić ich wygląd na lepsze.

Działanie keratyny podczas zabiegów pozwala odzyskać zdrowie i piękno naszym włosom, gdyż ma ona właściwości pielęgnacyjne i lecznicze, działa również ochronnie, stanowią doskonałą profilaktykę dla naszych włosów.  Po zabiegu keratynowej odbudowy włosów stają się one gładkie i pełne blasku.

Keratyna dostępna jest w wielu kosmetykach i preparatach do pielęgnacji włosów w tym w doraźnych preparatach pomagających osobom przy rzadkich i wypadających włosach, czego przykładem są produkty Dr Hair. Włosy po kuracjach z keratyną zyskują nową moc, mają większą objętość, stają się zdrowsze i pełne blasku. W kosmetykach stosowany jest hydrolizat keratyny, który ma większą wchłanialność, a dodatkowo działa szybko.